přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » CCB » členové CCB » Hotel Continental

Hotel Continental

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Continental se nachází v centru Mariánských Lázních, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády, a disponuje 25 standardními, 11 deluxe, 3 třílůžkovými a 2 rodinnými pokoji (některé s balkonem nebo terasou), všechny elegantně zařízeny.

Hoteloví hosté si mohou užívat krásnou letní terasu (ideální pro svatební oslavy nebo malé události), moderní wellness, saunu a malý bazén.

Útulná hotelová restaurace nabízí výbornou mezinárodní a české kuchyně a také speciální pokrmy pro hosty s dietou nebo pro diabetiky.

K dispozici je také soukromý salónek pro firemní a společenské akce.

Velký sál s názvem "Divadlo Giuseppe Verdi" je součástí budovy hotelu Continental, která byla postavena před rokem 1890.

Před druhou světovou válkou sloužil velký sál kultuře, politice i sportu a od roku 1967 jako kinokavárna SLOVAN.

Dnes Divadlo Giuseppe Verdi patří společnosti Garzotto Hotels & Resorts a je využíváno k pořádání maturitních a jiných plesů, večírků, koncertů, výstav, přehlídek, konferencí, kongresů, natáčení filmů a mnohých dalších akcí.

Podrobné informace

Chcete vědět více o možnostech uspořádání společenské akce v této lokalitě? Kontaktujte nás, rádi vám sdělíme veškeré potřebné informace.

Příslušenství

 
 
 
Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.

Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Mob.: +420 777 486 093
info@carlsbad-convention.cz