přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » CCB » členové CCB » Grandhotel Ambassador Národní dům

Grandhotel Ambassador Národní dům

V samém centru Karlových Varů najdete, architektonický skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera, světoznámé historicko- společenské centrum, Grandhotel Ambassador Národní dům.

Grandhotel Ambassador nabízí vysoký standard hotelových a společensko-kulturních služeb.

Secesní nárožní budova hotelu poskytuje hostům prvotřídní  ubytování v 83 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneoprovozem, wellness centrem a vlastním parkovištěm.

Kongresové prostory

Pro vaše firemní, společenské a kulturní akce nabízí náš Grandhotel reprezentativní Slavnostní sál Orpheum a další salonky, které je možno vzájemně propojovat nebo propojit se slavnostním sálem. Samozřejmostí jsou kvalitní gastronomické služby a komplexní catering, který vytvoříme tzv. na míru právě vaší akci vč. zajištění kulturního a zábavného programu.

  • Slavnostní sál (až 550 míst)
  • Salonek Mattoni Lounge (15 - 75 míst)
  • Salonek Helmer (8 - 24 míst)
  • Salonek Möet Chandon ( 8 - 24 míst)

Podrobné informace

Vybavení pokojů

minibar, trezor, satelitní TV, rozhlas, telefon, internet, koupelna, toaleta. Všechny prostory Grandhotelu jsou klimatizované.

Grand Spa & Wellness

Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením našich profesionálů se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými více než 50-ti léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Náš odborný team se zaměřuje především na léčbu spojenou s obtížemi trávicího ústrojí, nemoci metabolické a pohybového ústrojí, nemoci nervového systému a nemoci onkologické.
Základem lázeňské léčby je individuální léčebný plán, který určí lékař během vstupní prohlídky. Zdravotnický dohled pro naše hosty zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitou službu zajišťují naše zdravotní sestry, které jsou Vám v případě potřeby neustále k dispozici.

Gastronomie

Restaurant JULIUS ZEYER nabízí celodenní stravování formou komfortního bufetu vč. racionálního a dietního stravování.

Original Pilsner Urquell Restaurant NÁROĎÁK nabízí jedinečnou atmosféru úspěšného konceptu Plzeňského Prazdroje jediného v Karlových Varech. Můžete se těšit na nejlepší Pilsner Urquell ve městě, které u nás čepujeme z tanku, vybrané speciality tuzemské kuchyně, ale i speciální sezónní nabídky.

V nejznámějším nočním baru KAKADU s dlouholetou tradicí Vám nabídneme širokou škálu alkoholických nápojů, zajímavých koktejlů, Champagne, tuzemských i zahraničních vín. Součástí Music baru je salonek Möet & Chandon Lounge, který je možno rezervovat pro uzavřenou společnost.

Další služby

  • stálý provoz recepce
  • room service
  • hotelové parkoviště
  • rent a car
  • bankomat

 

Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, velmi rádi Vám poskytneme veškeré informace a zpracujeme nabídku dle vašeho zadání.

Chcete vědět více o možnostech uspořádání společenské akce v této lokalitě? Kontaktujte nás, rádi vám sdělíme veškeré potřebné informace.

Příslušenství

 
 
 
Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.

Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Mob.: +420 777 486 093
info@carlsbad-convention.cz